
ДБЖ Kraft PSU-1205LED(
- Немає в наявності
- Код: 00571
1 424 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЛОК БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ KRAFT PSU-1205LED
Імпульсне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги і тим самим уберегти її від виходу з ладу. Блок має вихід на 12В/5А із клемним підключенням проводів. На вхід подається напруга в діапазоні від 190 до 265, силовий провід також підключається клемами. ДБЖ підтримує функції стабілізації вихідної напруги та захисту акумулятора від глибокого розряду. Конструктивно ДБЖ розміщено у вандалозахищеному металевому корпусі з кришкою та замком.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Вхідна напруга 190-265 В
- Вихідна напруга 12В DC
- Вихідний струм 5А
- Захист від глибокого розряду акумулятора, короткого замикання, підключення неправильної полярності Акб
- Металевий корпус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | AGM |
- Ціна: 1 424 ₴


