
Аккумуляторна батарея MERLION AGM GP1290F2 PREMIUM 12 V 9 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ) Orange Q10
- Немає в наявності
- Код: 00599
880 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Технічні характеристики: Кількість елементів: 6 Напруга: 12 В Номінальна ємність: 9 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C Вага: 2,5 кг (Допуск ± 5,0%) Внутрішній опір: 18 мОм Тип клем: F2 Максимальний струм розряду: 90 А (5 секунд) Струм короткого замикання 450 A Термін придатності до споживання: 7 років Максимальний зарядний струм: 2,7 A Ресурс 300 циклів Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 при 25 ° С Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент Діапазон робочих температур: розряд: 10 ° C ~ 60 ° C заряд: 10 ° C ~ 50 ° C зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0 Саморозряд
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатись до 6 місяців при температурі 25°C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% за 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 880 ₴

