
Видеореєстратор IPна 8 камер до 8МП DHI-NVR2208-I Dahua Technology
- Немає в наявності
- Код: 99-00006096
8 385 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
DHI-NVR2208-I - восьмиканальний IP-відеореєстратор, який забезпечує підключення камер з максимальною роздільною здатністю до 12 Мп. До реєстратора підключається один внутрішній жорсткий диск до 8 Тб, а для резервного копіювання можна використовувати USB-порти та мережу інтернет. Стандарт ONVIF дозволить використовувати реєстратор із обладнанням від інших виробників, вони будуть сумісні. Електроживлення – стандартний блок живлення на 12 ст.
Один канал підтримує розпізнавання облич. Одночасно здійснюється пошук до 8 цільових зображень обличчя, поріг подібності можна встановити для кожного зображення цільової особи. Виявлення осіб незнайомців. До 10 баз даних осіб із 5000 зображень осіб загалом. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката, номер сертифіката, країни та регіони та штат можуть бути додані до кожного зображення обличчя.
Два канали підтримують захист периметра, є можливість класифікації об'єктів, а також пошук цільової класифікації (людина, транспортний засіб).
Чотири канали підтримують SMD Plus – покращену версію розумної детекції руху із вбудованим AI-чіпом.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 8-канальний 1U WizSense NVR,
- Відео стиск: H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG;
- Потік 80 Мбіт/с;
- Запис: 12MP, 8MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1;
- HDMI, VGA;
- Інтерфейси: RJ-45 (10/100М), 2x USB, 2х HDD (до 8 Тб кожен), аудіо: 1/1;
- DC 12В, 4А,
- 375x284x53мм
Характеристики
| Захист периметра (канали) | 2 |
|---|---|
| Класифікація об'єктів | Підтримує |
| Захист периметра (пошук) | Пошук за цільовою класифікацією (людина, машина) |
| Розпізнавання осіб (канали) | 8 |
| Режим розпізнавання облич | Виявляє особи незнайомців (немає у базі даних осіб пристрою). Поріг схожості можна встановити вручну |
| Розпізнавання осіб (пошук) | Одночасний пошук до 8 цільових зображень облич, поріг схожості можна встановити для кожного цільового зображення обличчя |
| Управління базою даних | До 10 баз даних осіб із 5000 зображень осіб загалом. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката, номер сертифіката, країни та регіони та штат можуть бути додані до кожного зображення обличчя |
| Розпізнавання осіб (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, Тривожний вихід, активація PTZ |
| SMD | 4 канали, пошук за типом |
| IP камери | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Інтерфейси відео виходу | 1 VGA/1 HDMI |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Відео компресія | H.264/.H265/Smart H.264+/Smart H.265+/MJPEG |
| Підтримка дозволів | 12M/8M/5M/4M/3M/2M/720p/D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12MP 25 к/с; 1 канал 8MP 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-х канальний 4MP к/с; 6-канальний 1080p к/с |
| Аудіо компресія | PCM/G711A/G711U/G26/AAC |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис відео, знімок, журнал, передустановка, тур |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100 мбіт/с) |
| Сумісність | ONVIF (profile T/profile S/profile G), CGI, SDK |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 8 Тб |
| USB | 2х USB 2.0 |
| живлення | DC 12В, 4A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 375 × 284 × 53 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 8 385 ₴

