
Мережива купольна відеокамера змікрофоном IP 4 МП DH-IPC-HDW1431T1P-S4 2.8mm Dahua
- Немає в наявності
- Код: 99-00010939
4 730 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8MM 4МП WIZSENSE
Серія камер WizSense від Dahua Technology, є серією продуктів штучного інтелекту, що використовують незалежний чіп і алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам здійснювати швидкі дії з певними цілями.
На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Технологія Dahua Smart Dual Illuminators використовує інтелектуальний алгоритм виявлення мети.
Зазвичай вночі включається ІЧ-підсвічування; Коли ціль з'являється в зоні спостереження, спалахує біле світло, камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Камера пов'язує знімок та відео з повнокольоровим зображенням.
Коли мета знаходиться поза зоною спостереження, біле світло вимкнене, а ІЧ-освітлювач включений, що ефективно знижує світлове забруднення.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 1/2.9"
- Придушення шуму (DNR): 3D
- WDR: 120 дБ
- Регулювання по осях: Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 °
- Кути огляду: Г: 95 °; В: 52 °; Д: 114°
- Фокусна відстань: 2.8 мм
- Тип підсвічування: ІЧ + LED тепле світло
- Дальність підсвічування: 30 м
- Аудіо інтерфейси: вбудований мікрофон
- Мережевий інтерфейс: RJ-45 (10/100 Base-T)
- Харчування: 12 В DC
- PoE: 802.3af
- Потужність споживання: 2.1 - 5.2 Вт
- Робоча температура: -40 °C - 60 °C
- Ступінь захисту: IP67
Характеристики
| Матриця | 1/2.9" |
|---|---|
| мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE), 0,0008 лк при F1,6 (Ч/Б, 30 IRE), 0 лк (підсвічування включено) |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Кути огляду | Г: 95 °; В: 52 °; Д: 114° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с, 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкту | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 У DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 2.1 – 5.2 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 101 × Φ110 мм |
| Вага | 370 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 115 x 120 мм |
| Вага брутто | Вага: 0.55 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 550 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 52 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 4 730 ₴

