
Акумуляторна батарея AGM 12в 7Аг Ritar RT1270
- Немає в наявності
- Код: 00665
587 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія RT є батареєю загального призначення з розрахунковим терміном служби 6-8 років. Це відповідає IEC, JIS, BS, GB/T та YD/T стандартам. З удосконаленим клапаном AGM регульована технологія та сировина високої чистоти. Підходить для ДБЖ/EPS, медичного обладнання, аварійного освітлення та систем безпеки.
| Ємність | 7 А•г |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12В |
| Вага | 2 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 100 x 150 мм |
| Вага брутто | 2.2 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 587 ₴

