
Акумуляторна батарея гелева 12в 100 Аг Ritar DG12-100
- Немає в наявності
- Код: 00671
9 800 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія DG (GEL глибокого циклу) є гелевою батареєю з 15-річним розрахунковим терміном служби. Відмінно підходить для роботи в простої або частого циклу заряду розряду. Використовуючи міцні осередки, якісний свинець та запатентований електроліт GEL, серія DG пропонує відмінну відновлюючу здатність після глибокого розряду. Підходить для систем сонячної та вітряної генерації, ДБЖ з глибоким розрядом тощо.
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 9 800 ₴

