
Вулична мережива відеокамера визначення авто номерів IP 2Мп Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B
- Немає в наявності
- Код: 99-00011783
32 250 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис моделі Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B
Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B - це 2-Мп камера з підтримкою функції визначення автомобільних номерів (ANPR), з білим списком номерів і функцією відкриття шлагбаума за подією.
В основі камери - сенсор 1/1.8 progressive STARVIS ™ CMOS, з максимальною роздільною здатністю запису - 1920x1080 пікселів. Об'єктив камери має фокусну відстань 10 мм ~ 50 мм. Моторизований об'єктив і наявність ІЧ-підсвічування дозволяють підтримувати функцію ANPR при швидкості руху транспортного засобу до 40 км/г. Камера оснащена 6 ІЧ-світлодіодами, з дальністю світіння 25 метрів.
Запис ведеться в двох потоках з різною роздільною здатністю:
-
основний потік - 1280×960, 1280×720 при швидкості запису 25 к/с;
-
підпотік -1280×720, 704×576, 352×288 при швидкості 25 к/с.
Камера має один аналоговий вихід, порт 100/1000M Ethernet (RJ45) для підключення до мережі і перегляду відео в режимі реального часу, порт RS-485 для управління камерою. Також, є по одному аудіовходу і аудіовиходу для запису і відтворення відео зі звуковим супроводом; один тривожний вхід і два тривожних виходи.
Пристрій має слот для карти пам'яті розміром 64 Гб для зберігання фото\відеофіксації.
Живлення здійснюється від джерела 12V DC, 24V AC або по PoE.
Основне призначення Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B
Камера Dahua Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B це рішення для контролю доступу автомобілів на парковках і закритих територіях зі шлагбаумами. Камера здатна розпізнавати автомобільні номери, при швидкості не більше 40 км/год і відкривати шлагбаум якщо номер є в білому списку.
Основні можливості камери Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B
Пристрій Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B має цілий ряд розумних функцій, серед яких:
-
виявлення номерних знаків;
-
розпізнавання типу транспортного засобу, кольору, логотипу, номерного знака і автомобіля без номера;
-
фіксація події;
-
метадані відео;
-
підтримує накладення часу, адреси (положення каналу), смуги (номер/напрямок), таблички (номер і колір), транспортного засобу (швидкість, колір, тип);
-
управління шлагбаумом;
-
функція "білийсписок" (до 10 тисяч).
Камера оснащена вбудованою ANPR системою з функцією білого списку, яка реєструє транспортний засіб під час проїзду - вона зчитує номерний знак і передає його в систему обробки даних. Якщо даний номер знаходиться в білому списку - шлагбаум відкриється.
Також, відеокамера підтримує цілий ряд функцій для поліпшення зображення - такі як баланс білого, шумозаглушення, компенсація засвічень, WDR (96 дБ) і ін.
Камера має ступінь захисту IP67, може працювати при температурі від -30°C ~ 65°C при вологості до 90%.
Основні технічні характеристики Dahua DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B
Матриця: 1/1.8” progressive STARVIS ™ CMOS;
Роздільна здатність: 2 Мп, 1920x1080;
Фокусна відстань: 10 мм ~ 50 мм;
Дальність ІЧ-підсвічування: 25 метрів;
Відео компресія: H.265/H.264M/H.264H/H.264B;
Пам'ять: microSD 64 Гб;
Аудіовходи/виходи: 1/1;
Тривожні входи/виходи: 1/2;
I/O порт: 2 входи;
Живлення: 12V DC, 24V AC, PoE;
Робоча температура: -30°C до +65°C;
Ступінь захисту: IP67;
Габаритні розміри: 370.4×124.7×105.7 мм;
Вага: 1.7 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 25 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1700 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 10 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 50 мм |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 32 250 ₴










