
Контроллер доступа + считыватель с кодовой клавиатурой SEVEN CR-778
- Немає в наявності
- Код: 00725
431 ₴
- +380 (50) 249-08-74
SEVEN CR-778 - програмований контролер з кодової клавіатурою, вбудованим зчитувачем і можливістю забезпечити доступ до 1000 користувачів. Цей контролер призначений для організації доступу через одні двері в житлові, офісні та виробничі приміщення. Клавіатура захищена, що робить неможливим попадання пилу всередину пристрою, що, у свою чергу, забезпечує безвідмовну роботу та повний функціонал клавіатури.
Особливості контролера СКУД SEVEN CR-778:
- Призначений для внутрішньої установки.
- Підтримуваний стандарт карт EM-Marin 125 кГц.
- Можливість проходу за допомогою картки або брелка, ПІН-коду, картки + ПІН-коду.
- Кількість користувачів до 1000.
- Додавання або видалення карток здійснюється за допомогою клавіатури.
- Світлова двокольорова індикація (червона та зелена) служить для контролю доступу та програмування контролера.
- Налаштування затримки відчинення дверей.
- Зчитування карт або брелоків можливе на відстані до 50 мм.
- Реле вбудоване (NO, COM, NC).
- Можливість підключення до кнопок виходу, дверного дзвінка, електромагнітного, електромеханічного та електроригельного замків та електромеханічних засувок.
- Корпус виготовлений із пластику.
- Габарити: 115х75х20 мм.
Адресна пам'ять.
Приклад використання: В офісі є 100 співробітників. Коли ми додаємо карти в контролер, то присвоюємо кожному співробітнику ID номер. І якщо працівник втратив ключ або звільнився, ви просто видаляєте його ID з контролера і після цього його ключ або ПІН-код більше недійсний. Таким чином, не потрібно чистити всю пам'ять контролера і додавати ключі заново.
Комплектація RFID контролера SEVEN CR-778 EM-Marin:
- Контролер.
- Дроти з роз`ємом для підключення.
- Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Max кількість ідентифікаторів | 1000 |
| Індикація | Звукова |
| Колір | Сірий |
| Кількість точок проходу | 1 |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 1000 |
| Матеріал | Метал |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Реєстрація подій | Немає |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Локальне |
| Загальні | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові | |
| Вандалозахист | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кодонабірна панель | Так |
- Ціна: 431 ₴



