
Внутрішня цифрова відеокамера с мікрофоном Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm 2Мп AcuSense
- Немає в наявності
- Код: 99-00010059
5 590 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
IP КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8MM 2МП ACUSENSE З МІКРОФОНОМ
HikVision DS-2CD2523G2-IS(D) – AcuSense мережева камера відеоспостереження з двома мегапіксельною якістю зйомки. Модель вражає своєю функціональністю, що включає відео-аналітику, ROI, HLC, детекцію осіб, 3D-DNR, WDR (120 дБ), BLC. Відеозапис може супроводжуватись аудіо потоком. Для цього до її корпусу вже інтегрований мікрофон.
Отримувана в процесі запису картинка вражає своїм високим рівнем реалістичності кольору, а також дивовижною деталізацією. Все це стало реальністю за рахунок старанних праць передової 1/2.8 дюймової матриці, закладеної в основі цієї камери. Світлочутливість цієї матриці також на висоті і Ви зможете отримувати якісну кольорову картинку при освітленні середовища в плоть до рівня 0,005 Люкса. У стиску на вибір пропонується кілька кодеків, у кожному з яких Ви знайдете ті чи інші переваги під конкретні завдання.
Оптика на борту HikVision DS-2CD2523G2-IS(D) йде фіксована з фокусом 2,8 міліметра та кутом огляду 108 градусів.
Можливості камери за рахунок вбудованого в її корпус інфрачервоного підсвічування дозволяють отримувати якісну чорно-білу картинку вночі в зоні захоплення до 30 метрів.
Весь отриманий під час запису матеріал можна зберегти локально на micro SD картку пам'яті. Картка ємністю трохи більше 256 гігабайтів купується окремо.
Серед інтерфейсів Ви знайдете вхід і вихід під аудіо сигнал, вхід і вихід під сигнал тривоги, порт RJ45 10 M/100 M.
Вся начинка надійно захищена герметичним за класом IP67 та антивандальним за класом IK08 корпусом купольного форм-фактора. Середовище експлуатації повинне відповідати температурному діапазону від -30 до +60 градусів за Цельсієм.
Живлення HikVision DS-2CD2523G2-IS(D)виробляється напругою 12 вольт. Потужність споживання трохи більше 6 Ватт. У підтримці PoE (802.3af) є технологія.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця:1/2.8"
- WDR; BLC; HLC
- Регулювання по осях: Панорамування: -30 ° - 30 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 355 °
- Фокусна відстань: 2.8 мм
- Кути огляду: Г: 108 °; В: 59 °; Д: 127 °
- Дальність підсвічування ІЧ: 30 м
- Відео компресія:H.265/H.264/H.264+/H.265+
- Метод зберігання: NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб
- Аудіо інтерфейси:1 вх/1 вих
- Інтерфейси мережі:1 RJ45 10 M/100 M
- Інтерфейси тривоги: 1 вх/1 вих
- ROI:1 зона для головного та дод. потоку
- Перетин лінії:Підтримує
- Вторгнення в область:Підтримує
- Вхід та вихід з регіону:Підтримує
- Виявлення осіб: Підтримує
- Живлення: 12 В DC, PoE: 802.3af
- Потужність споживання:6.5 Вт
- Робоча температура: -30 ° C - 60 ° C
- Ступінь захисту: IP67; IK08
- Розміри:Ø 110 × 57.4 мм
- Вага:380 г
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC вкл.), ч/б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: -30 ° - 30 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 355 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 108 °; В: 59 °; Д: 127 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 М/100 М |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід та вихід з регіону | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 У DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67; IK08 |
| Розміри | Ø 110 × 57.4 мм |
| Вага | 380 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 110 x 135 мм |
| Вага брутто | Вага: 0.638 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 380 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 59 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 108 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
- Ціна: 5 590 ₴


