
Внутрішня цифрова відеокамера 2 Мп IP Hikvision DS-2CD2121G0-IS(C)
- Немає в наявності
- Код: 99-00004693
4 490 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис моделі DS-2CD2121G0-IS (C)
Антивандальная IP відеокамера DS-2CD2121G0-IS(C) 2.8 мм від Hikvision купольної форми з великим функціоналом сприяє якісному охоронному відеоспостереженню на об'єктах. Створюється зображення в найбільшій роздільній здатності 2 Mp 1/2.7" CMOS сенсором при прогресивному скануванні і об'єктивом з нерегульованим фокусуванням 2.8 мм і сектором огляду 112°.
Для стійкої працездатності в нічну пору доби використовується режим «День/Ніч» і інфрачервоне підсвічування з дистанцією спрямованих променів до 30 метрів. Передача і запис інформації двома потоками здійснюється віддалено на жорсткий диск в кодуванні формату H.265, H.264 або MJPEG зі швидкістю 25/30 к/с і роздільністю – перший потік: 1920×1080, 1280×720; другий потік: 640x360.
Здійснюється Ethernet комутація за допомогою роз'єму RJ45 (10M/100M). Локальне збереження інформації відбувається на Micro SD карту памят об'ємом 256 Gb. Можливе застосування зон приватності. Камера володіє аудіо 1 входом і 1 виходом, тривожними 1 входом і 1 виходом.
Живлення: DC 12V/<5W або із застосуванням технології PoE. Корпус білого кольору з металу та пластику зі ступенем захищеності IP67 і IK10 від атмосферного і механічного впливу дозволяє застосовувати пристрій ззовні будівель при температурі -30°C ~ +60°C.
Основні технічні характеристики
Матриця 1/2.7” CMOS;
Мін. чутливість колір: 0.005 лк (F1.6, AGC вкл), Ч/Б: 0 лк з ІЧ;
Режим день/ніч ІЧ-фільтр;
Придушення шуму (DNR) 3D; WDR 120 дБ;
Кути огляду Г: 112°, В: 60°, Д: 134°;
Тип підсвічування ІЧ; Дальність підсвічування 30 м;
Відео компресія H.265+/H.264+/H.265/H.264/MJPEG;
Макс. роздільна здатність 1920 × 1080;
Кількість потоків 2;
Частота кадрів (головний потік) 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с;
Частота кадрів (доп. потік) 640 × 480, 640 × 360 25 к/с;
Метод зберігання Micro SD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR;
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central;
Аудіо інтерфейси 1 вх/1 вих;
Мережеві інтерфейси 1 RJ45 10 M/100 M;
Інтерфейси тривоги 1 вх/1 вих;
ROI 1 зона для головногу потоку;
Живлення 12В DC ± 25%; PoE 802.3af, Class 3;
Споживана потужність 6.5 Вт;
Робоча температура -30 °C - 60 °C;
Ступінь захисту IP67;
Розміри Ø 111 × 85 мм;
Вага 500 г;
Матеріал метал+пластик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 60 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 112 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
- Ціна: 4 490 ₴


