
Внутрішня цифрова відеокамера з мікрофоном4 Мп IP Hikvision DS-2CD2443G2-I з PIR-датчиком
- Немає в наявності
- Код: 99-00006323
5 728 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис моделі Hikvision DS-2CD2443G2-I
Hikvision DS-2CD2443G2-I – це IP-камера серії AcuSense, призначена для внутрішнього використання. Вона обладнана PIR-датчиком руху, вбудованим мікрофоном та динаміком, а також функцією розпізнавання цілей (людина/транспортний засіб).
В основі камери - світлочутлива матриця 1/3" Progressive Scan CMOS, з роздільною здатністю 2688x1520 пікселів. Чутливість відеокамери при фокусі 2 мм - 0.008 Люкс при кольоровому записі, а при 2.8 та 4 мм - 0.005 Люкс.
Камера має вбудований об'єктив з фіксованим фокусом, представленим у таких модифікаціях – 2/2.8/4 мм. Кут огляду камери залежить від фокусу і становить:
- для 2 мм: по горизонталі - 128.4°, по вертикалі 75.4°, по діагоналі 147.1°;
- для 2.8 мм: по горизонталі - 104.3°, по вертикалі 55.9°, по діагоналі 123.8°;
- для 4 мм: по горизонталі - 83.7°, по вертикалі 43°, по діагоналі 100.3°.
Відеокамера доповнена Smart ІЧ-підсвічуванням із дальністю дії до 10 метрів. При монтажі положення камери можна регулювати в трьох напрямках: поворот від 0° до 360°, нахил від 0° до 90°, обертання від 0° до 360°.
Запис ведеться у трьох потоках із такими роздільними здатностями:
- основний потік: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 (25 к/с);
- підпотік: 640×480, 640×360 (25 к/с);
- третій потік: 1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360 (10 к/с).
Камера має вбудований мікрофон та динамік для підтримки двостороннього аудіозв'язку. Макс. рівень звукового тиску на відстані 10 см – 91 дБ.
Підключення до мережі можна здійснювати через порт RJ45 10M/100M. Також є слот для карти пам'яті, розміром не більше 256 Гб. Для керування та налаштування пристрою, а також перегляду відео в реальному часі та пошуку по архіву можна використовувати програми iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central.
Також камера має вбудований PIR-датчик, який реагує на рухи об'єктів, тепло яких відрізняється від навколишнього середовища. Його наявність дозволяє знизити кількість помилкових тривог (відсутність реакцій на тварин або вітер). Датчик працює на дистанції до 8 м, під кутом 90° по горизонталі та 80° по вертикалі.
Для живлення камери необхідно джерело 12 VDC ± 25%, 0.49 A, а також можна використовувати підключення по PoE (802.3af, class 3).
Основне призначення Hikvision DS-2CD2443G2-I
Камера Hikvision DS-2CD2443G2-I призначена для внутрішнього моніторингу за будинком, квартирою чи офісом. З її допомогою можна контролювати та спостерігати за домашніми улюбленцями, спілкуватися з дітьми, які залишаються одні вдома і навіть контролювати роботу в офісі.
Наявність розумних функцій та вбудованого детектора руху дозволяє максимально швидко повідомляти власників про подію, використовуючи спеціальне ПЗ. Оптимальна температура для її роботи -10°C ~ +40°C.
Особливості відеокамери Hikvision DS-2CD2443G2-I
IP-камера має вбудовані функції відеоаналітики:
- виявлення руху, тривога саботажу відео, виключення;
- виявлення перетину заданої лінії;
- виявлення вторгнення;
- визначення цілі(людина/транспортний засіб);
- детекція облич.
Вбудована оптика дозволяє виконувати:
- при 2 мм: виявлення об'єктів на відстані до 45 м, спостереження до 18 м, розпізнавання до 9 м, ідентифікацію до 4 м;
- при 2.8 мм: виявлення об'єктів на відстані до 56 м, спостереження до 22 м, розпізнавання до 11 м, ідентифікацію до 5 м;
- при 4 мм: виявлення об'єктів на відстані до 79 м, спостереження до 31 м, розпізнавання до 15 м, ідентифікацію до 7 м.
Наявність мікрофона дозволяє вести запис відео зі звуковим супроводом, що надалі може бути доказом при надзвичайних подіях. Перегляд відео в режимі реального часу та отримання повідомлень про рух дозволяють максимально захистити ваш будинок і реагувати на злом на початковому його етапі.
Камера має цілу низку вбудованих функцій, що дозволяють отримувати високоякісне зображення за будь-якого освітлення. До них відносяться: - широкий динамічний діапазон (120 дБ); BLC і HLC - компенсація зовнішнього засвічення (фонового та точкового), 3D DNR - тривимірне шумозаглушення, область інтересу (по 1 регіону для основного потоку та підпотоку) та ін.
Також, камера підтримує кодеки стиснення H.265+/H.264+/H.265/H.264, які дозволяють заощаджувати місце на карті пам'яті та у хмарі, за рахунок стиснення відео без втрати його якості.
Основні технічні характеристики Hikvision DS-2CD2443G2-I
Матриця: 1/3" Progressive Scan CMOS;
Роздільна здатність: 4 МП - 2688x1520;
Чутливість: 0.008 Лк (2 мм), 0.005 Лк (2.8/4 мм);
Фокусна відстань: 2/2.8/4 мм;
Горизонтальний кут огляду: 128.4°/104.3°/83.7°;
ІЧ-підсвічування: 10 м;
Картка пам'яті: microSD до 256 Гб;
ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central;
Ethernet: 1 RJ45 10M/100M;
Мікрофон є;
Динамік: 1 Вт, звуковий тиск 91 дБ (10 см);
PIR-датчик: 8 м, 90°;
Живлення: 12 VDC ± 25%, 0.49 A, max. 5.8 W;
PoE: 802.3af, Class 3, 36 V - 57 V, 0.19 A - 0.12 A, max. 6.8 W;
Діапазон робочих температур: -10°C ~ +40°C;
Габарити: 102.9×65.2×28.8 мм (2 мм), 102.9×65.2×32.6 мм (2.8 та 4 мм);
Вага: 120 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 55 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 104 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
- Ціна: 5 728 ₴






