
Вiдеокамера зі звуком Imou IPC-T22EP 2Мп H.265 Turret Wi-Fi
- Немає в наявності
- Код: 99-00009993
2 709 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Turret SE забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг реального часу з об'єктивом 2,8 мм. Камера підтримує новий кодек H.265, що дозволяє заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Виявлення руху людського тіла дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отримуючи дратівливих хибних попереджень.
| Матриця | 1/2.8” |
|---|---|
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | 92°(Г), 50°(В), 107°(Д) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Розміри | Φ109.9×81.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 145 x 140 мм |
| Вага брутто | 0.462 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 50 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 16 х |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
- Ціна: 2 709 ₴



