
Вiдеокамера зі звуком Imou IPC-T22EAP 2Мп H.265 Turret PoE
- Немає в наявності
- Код: 99-00010252
2 537 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
T22EA забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг у реальному часі за допомогою нового кодека стиснення H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Функція виявлення людини дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отримуючи подразливих помилкових попереджень. Кабель Ethernet забезпечує підключення для передачі даних та живлення камери. Модель підтримує NVR, хмапрне сховище або Micro SD-карту до 256 Гб.
| Матриця | 1/2.8” |
|---|---|
| Кути огляду | Г: 92°, В: 50°, Д: 107° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -20°C~+50°C |
| Розміри | Φ110×81.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.374 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 50 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 16 х |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
- Ціна: 2 537 ₴



