
Внутрішня цифрова відеокамераз мікрофоном 4 Мп IP Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C)
- Немає в наявності
- Код: 99-00004759
8 914 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис моделі Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C)
Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C) - це 4 Мп купольна антивандальна IP відеокамера з вбудованими функціями захисту периметра і детекції облич. Також, камера підтримує технологію ColorVu, яка забезпечує кольорове зображення 24/7.
Камера працює на базі світлочутливого сенсора 1/1.8" з прогресивною системою розгортки і роздільною здатністю 2688x1520 пікселів. Чутливість матриці - 0.0005 Люкс при F1.0, AGC ON. Об'єктив має фіксовану фокусну відстань - 2.8 мм. Кут огляду по горизонталі - 112°, по вертикалі - 61°, по діагоналі 134°.
При монтажі, положення камери можна змінювати в трьох площинах: поворот від 0° до 355°, нахил від 0° до 75°, обертання від 0° до 355°.
Запис може вестися в трьох потоках, з частотою 25 к/с в форматах:
-
основний потік 2688×1520, 1920×1080, 1280×720;
-
підпотік - 640×480, 640×360;
-
третій потік - 1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360.
Вбудована оптика дозволяє виявляти об'єкти на відстані до 58 м, вести спостереження до 23 м, розпізнавати до 11 м, ідентифікувати до 2 м.
Пристрій має 1 аудіовхід і 1 аудіовихід для запису і відтворення відео зі звуком, вбудований мікрофон, а також по одному тривожному входу і виходу. Для підключення до мережі є інтерфейс RJ-45 (10M/100M), який дозволяє переглядати відео в режимі реального часу або в архіві, використовуючи клієнтське ПЗ: iVMS-4200 Hik-Connect, Hik-Central або веб-інтерфейс.
Для зберігання відео камера має слот для карти пам'яті об'ємом до 256 Гб. Є кнопка скидання.
Живлення здійснюється від джерела 12 V DC або за технологією PoE: 802.3af, Class 3.
Основне призначення Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C)
IP відеокамера Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C) призначена для ведення цілодобового моніторингу за приватними володіннями, заводами, офісами, виробництвами та іншим. Також, може встановлюватися в несприятливих умовах роботи (завдяки високим класам атмосферо і вандалозахисту), наприклад, в цехах, на стоянках, на складах та ін.
Вбудовані функції відеоаналітики дозволяють виконувати детекцію облич і реагувати на вторгнення або зміну сцени, відправляючи тривожні повідомлення в розроблені для цього додатки.
Особливості камери Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C)
Технологія Hikvision ColorVu забезпечує цілодобове отримання яскравих барвистих зображень за допомогою вдосконалених лінз F1.0, високопродуктивних датчиків і освітлення. Велика апертура F1.0 збирає більше світла для отримання яскравих зображень. Удосконалена сенсорна технологія може значно поліпшити використання доступного світла.
Дана камера підтримує відеоаналітику на базі алгоритму глибокого навчання: виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в область, виходу з області.
Також, камера здатна виявляти і класифікувати цілі (людина/транспортний засіб), а також виконувати детекцію облич.
Камера підтримує формат стиснення відео H.265/H.264 для всіх трьох потоків, що дозволяє економити місце на зовнішніх носіях інформації, але при цьому зберігати високу якість самого відеофайлу. У головному потоці використовуються кодеки стиснення H.265+, H.264+.
Також, є вбудовані функції для поліпшення якості відео:
-
широкий динамічний діапазон (130 Дб);
-
тривимірне шумозаглушення;
-
технологія компенсації засвічення;
-
виділення області інтересу (по 1 для основного потоку і підпотоків) та ін.
Камера підтримує до 33 мов для зручного використання і управління.
Корпус камери виконаний з металу. Стандарт захисту від вологи і пилу - IP67, а також є захист від зовнішніх механічних впливів - IK10.
Основні технічні параметри Hikvision DS-2CD2147G2-SU(C)
Форм-фактор: купол;
Матриця: 1/1.8" Progressive Scan CMOS;
Роздільна здатність: 2688x1520;
Чутливість: 0.0005Люкс;
Фокусна відстань: 2.8 мм;
Горизонтальний кут огляду: 112°;
Поліпшення зображення: WDR (130 Дб), BLC, HLC, 3D DNR, ROI;
Ethernet: RJ-45 10М/100М;
Тривожні входи/виходи: 1/1 (max. 12 VDC, 30 mA);
Аудіовходи/виходи: 1/1;
Мікрофон є;
Карта пам'яті: microSD до 256 Гб;
Ступінь захисту: IP67, IK10;
Живлення: DC 12 В;
PoE: 802.3af, 36V до 57V;
Габарити пристрою: Φ 121.4×100.1 мм;
Вага: 580 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 580 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 61 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 112 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1920 |
- Ціна: 8 914 ₴






