
Комутаційний бокс Hikvision DS-1260ZJ
- Немає в наявності
- Код: 00794
680 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційний бокс. Матеріал: алюмінієвий сплав; Розмір: Ф88 мм; Вага: 140г.
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
|---|---|
| Розміри | Ф88.5 мм |
| Навантаження | 4.5 Кг |
| Вага | 251г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 60 мм |
| Вага брутто | 0.286 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 680 ₴

