
Комутаційний бокс Hikvision DS-1260ZJ чорний
- Немає в наявності
- Код: 00813
680 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Багато камер Hikvision з'єднуються з реєстратором проводами. Щоб прокласти їх більш естетично та безпечно, використовуються комутаційні бокси. Найкращим вибором для чорних купольних камер стане DS-1260ZJ black. Це невеликий корпус, який виконує відразу кілька корисних функцій. По-перше, в нього зручно збирається кабель, що дозволяє повністю приховати проводку візуально. По-друге, коробка виконує роль кронштейна, на який відеокамера легко і надійно монтується. При монтажі на вулиці алюмінієвий корпус не тільки ховає провід для краси, а й захищає від опадів. Також ускладнюється злам або вимкнення пристрою. DS-1260ZJ витримує навантаження в 4,5 кг і сумісний з більшістю купольних відеокамер, що прикріплюються шурупами. У готовому вигляді це як одна конструкція.
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
|---|---|
| Розміри | Ф88.5 мм |
| Навантаження | 4.5 кг |
| Вага | 251 г |
| Колір | чорний |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 60 мм |
| Вага брутто | 0.286 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 680 ₴

