
Кронштейн Hikvision DS-1280ZJ-M
- Немає в наявності
- Код: 00815
1 013 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Єдиний правильний спосіб встановлення купольної камери на стелі – використання фірмового кронштейна. Для більшості моделей Hikvision ідеально підходить DS-1280ZJ-M. Це не лише поверхня для кріплення, та й монтажна коробка. Наявність пазів дозволяє надійно закріпити кронштейн і не менш міцно приєднати до нього відеокамеру. А в комутаційний бокс акуратно поміщаються дроти, залишивши на поверхні лише зовнішній корпус. Для акуратного проведення кабелю, передбачені відповідні отвори. Всі внутрішні складові при цьому знаходяться в безпеці від пилу та вологи. Алюмінієвий сплав використовується як основний матеріал, що забезпечує захист. Розподільна коробка здатна утримати до 4,5 кілограма. Це значно більше, ніж важить середня камера стель. DS-1280ZJ-M - найкращий вибір для збереження обладнання відеоспостереження.
| Сумісний з серіями камер | 56D5T-VFIT3, 56C5T-VFIT3, 56A2P-VFIR3, 56D1T-IR3Z / VFIR3, 56C2T-VFIR3, 56D0T-VFIR3E, 56D5T-IR3Z, 56D7T-IT3Z, 56D8T-IT3Z, 56F7T-IT3Z, 56H0T-IT3ZF / IT3ZE, 56H1T- IT3Z, 56H5T-IT3Z, 79H8T-IT3Z, 79U8T-IT3Z, 55A2P-VFIR3, 55C2P-VFIR3, 55F5P-VFIR3, 1HX1WD-IZ |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф157х185х51 |
| Кріплення | Ф157 |
| Навантаження | 4.5 Кг |
| Вага | 621г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 21 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 70 x 185 мм |
| Вага брутто | 0.792 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.7 кг |
- Ціна: 1 013 ₴

