
Кронштейн для купольних камер Hikvision DS-1280ZJ-DM55
- Немає в наявності
- Код: 00820
893 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-1280ZJ-DM55 – універсальна розподільна коробка Hikvision з алюмінію. Підходить для монтажу купольних відеокамер відповідної конструкції. Має високі показники захисту та вантажопідйомності. Навантаження на кріплення обмежене 2 кілограмами. Стельові камери, разом із усією проводкою, важать значно менше. Конструкція передбачає просте та надійне з'єднання з пристроями спостереження. Комутаційний бокс легко встановлюється на стіні чи стелі. Простір усередині DS-1280ZJ-DM55 використовується для розташування проводів та аксесуарів, які захищені від пилу, бруду та води. Збоку є відповідний вихід для кабелів. Використання коробки покращує естетику та підвищує практичність обладнання відеоспостереження.
| Матеріал | алюміній |
|---|---|
| Розміри | Φ 155 × 36 мм |
| Навантаження | 2 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 16 x 180 мм |
| Вага брутто | 0.275 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 893 ₴

