
Кронштейн Dahua DH-PFA134
- Немає в наявності
- Код: 00824
315 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Монтаж відеокамер в основному супроводжується прокладанням кабелю, встановленням «балунів» та кріпленням окремого кронштейна на стелі чи стіні. Щоб нічого з цього не стало на заваді, потрібен комутаційний бокс. Для камер Dahua призначений DH-PFA134. Це компактна розподільна коробка, яка одночасно бере на себе роль основи для камери, а також спеціального простору для охайного та безпечного розташування дротів. Усередині алюмінієвого боксу можуть спокійно розташуватися приймально-передавачі та фрагмент крученої пари. При цьому проводка буде у безпеці від пилу, вологи або навмисного перерізання. Відеокамеру поверх DH-PFA134 можна розташувати практично будь-де. Наприклад - на стовпі, колоні або рівній поверхні. Навіть у тих місцях, де прямий монтаж не був передбачений.
| Сумісний з серіями камер | ME1200 / -1400 / 2802B, HFW1000 / 1100/1200/1220/1230/1320/1400/1431/1435 / 1500SL / 1 531/4231/4431, 2241/1400/2401/1500 / 2501S, LC1200SL-W, B1A21, B2A21, HF3805G |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній і SECC |
| Розміри | Ф90х35 мм |
| Кріплення | М20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 260г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 115 x 45 мм |
| Вага брутто | 0.308 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
- Ціна: 315 ₴

