
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA136
- Немає в наявності
- Код: 00828
315 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купольні камери Dahua призначені для монтажу на стелі. Але найнадійніший і найзручніший спосіб їх туди встановити — використання DH-PFA136. Це функціональний алюмінієвий комутаційний бокс спеціально розроблений фірмою для цих цілей. Ідеально підходить для більшості популярних відеокамер. Спокійно витримує до 1 кг навантаження. Корпус виконаний у білому кольорі, так що разом із камерою, розподільна коробка виглядає як частина однієї конструкції. У DH-PFA136 є передбачені пази для кріплення до поверхні, а з зворотного боку безпосередньо для установки пристрою. Усередину прокладається кабель живлення та передачі сигналу. Можна просмикнути «балун». Збоку є кришка, що закриває отвір для виведення проводів назовні.
| Сумісний з серіями камер | HDBW1000 / 1200E (-W), HDBW1120 / 1220 / 1320E HDBW4100 / 4200 / 4300E (-S / -AS), HDBW4800E, HDBW4120 / 4220/4221 / 4421E (-AS), HDW4120 / 4220/4221 / 4421E (-AS ), HDW1120 / 1220/1320, HDBW1100 / 1200/2120/2220 / 2221E, HDW1200 / 2120/2220 / 2221E, HDW2 |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Ф110х34 мм |
| Кріплення | M20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 190г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 65 x 145 мм |
| Вага брутто | 0.286 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.2 кг |
- Ціна: 315 ₴

