
Комутаційна коробка Dahua DH-PFA13G
- Немає в наявності
- Код: 00838
352 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал з алюмінієвого сплаву, економічний призначений для певних камер, красивий і елегантний дизай, прокладка кабелів всередині розподільної коробки, пропускання кабелю знизу або збоку
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
|---|---|
| Розміри | Ф 112 × 36 мм |
| Навантаження | 2000 р |
| Вага | 330 г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ° C to + 60 ° C |
| Вологість | <90% |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 60 x 145 мм |
| Вага брутто | 0.44 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 352 ₴

