
Комутаційна коробка Dahua DH-PFA130-E-B
- Немає в наявності
- Код: 99-00003157
645 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DH-PFA130-E - надійний комутаційний бокс, призначений для кріплення до нього камери, а також для захисту та охайного проведення кабелю. Дана модель Dahua виконана у фірмовому чорному кольорі. Ідеально підійде для відповідних відеокамер цього виробника. Виготовлено розподільчу коробку з алюмінію. Внутрішня частина корпусу та місце контакту з кронштейном закриті від багатьох видів впливів ззовні. Її непросто відкрити, туди не набивається пил і потрапляє волога. Для виведення проводів передбачено виходи, але можна ними і не користуватися, залишивши кришку. Крім функцій розподільника DH-PFA130-E виконує роль поверхні для кріплення пристроїв. Важить аксесуар лише 350 грам, але витримує майже в 10 разів велике навантаження – до 3 кілограм. Матеріал стійкий до температур від -40 до +60 °.
| Сумісний з серіями камер | Дивитися список сумісних |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Φ124 x 41 мм |
| Навантаження | 3000 г |
| Вага | 350 г |
| Колір | чорний |
| Робоча температура | -40ºC ~ 60ºC |
| Вологість | <90% RH |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 65 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.486 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.4 кг |
- Ціна: 645 ₴

