
Розподільна коробка Dahua DH-PFA13A-E
- Немає в наявності
- Код: 00-00000118
430 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтаж відеокамери передбачає здійснення проводки, а іноді і встановлення додаткових аксесуарів, що покращують роботу. Найкраще поміщати їх у розподільну коробку, що виступає кронштейном. Серед таких – DH-PFA13A-E. Головна перевага цього комутаційного боксу полягає у його водонепроникності. Установка можлива як у будівлях, так і у вуличних умовах, де обладнання піддається опадам та потраплянню пилу. 170-грамовий алюмінієвий корпус надійно закритий. Розташувавшись на рівній поверхні, він захищає прокладені всередині кабелі від води, бруду і навіть від актів вандалізму. Крім цього, DH-PFA-13A-E естетично вирішує питання із зайвими проводами. Є сумісність з багатьма камерами Dahua.
| Сумісний з серіями камер | HDW2: HDW1000, HDW1100 HDW1200, HDW1220, HDW1230, HDW1400, HDW1500, HDW2241, HDW2401, HDW2501M, HDW4231, HDW4431M, T2A21 |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Ф96.7x37 мм |
| Кріплення | G3 / 4 " |
| Навантаження | 3 Кг |
| Вага | 170 г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 120 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.26 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 430 ₴

