
Розподільна коробка Dahua DH-PFA139
- Немає в наявності
- Код: 00842
285 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонепроникний комутаційний бокс. Матеріал: алюміній; Різьблення: М20 (G1 / 2 "); Розмір: ф108х28,5мм.
| Сумісний з серіями камер | HDBW4231 / 4431F-AS / M / M12, HDBW4231F-MPC / M12PC, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431/4631 / 4831EM-ASE, HDBW2241F-A, HDW2802 / 2601/2241/2501 / 2249T-A |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Ф108x28 мм |
| Кріплення | M20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 160г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 484 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.263 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.2 кг |
- Ціна: 285 ₴

