
Відеореєстратор XVR на 16 камер до 5 МР Dahua Technology DHI-XVR5216AN-S2
- Немає в наявності
- Код: 99-00007562
11 395 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Компанія Dahua постійно виконує дослідження в області охоронного відеоспостереження, в результаті чого пропонується споживачеві більш вдосконалене обладнання. Одне з останніх новаторських рішень – це відеореєстратори типу XVR, що підтримують камери багатьох популярних виробників з видеоформатами HDCVI, AHD, HDTVI, CVBS і IP. Це дозволяє виконувати швидку і якісну модернізацію існуючих систем охорони.
16-канальний DHI-XVR5216AN-S2 з різним функціоналом працює з 16 аналоговими з роздільною здатністю 4 Mp і 8 мережевими відеопристроями з роздільною здатністю 5 Mp. Виконується настроювання параметрів та дії з допомогою OSD меню, віддалено через мережу Ethernet (10/100/1000 Мб/с) або мобільними гаджетами.
Архівні дані з відеокамер формуються на 2 жорстких дисках розміром до 16 Тб, що підключенi до SATA портiв, а також на зовнішню пам'ять через 2 роз'єми USB 2.0 та USB 3.0 або мережеві носії пам'яті. Відеовиходи HDMI і VGA застосовуються для включення приймачів відео. По одному вхідному і вихідному роз'єму RCA використовується для комутації аудіоканалу двостороннього зв'язку. Управління PTZ пристроями відбувається через порт RS485.
Електроживлення: DC12V/4A з споживаною потужністю без HDD <15W. Металевий корпус в чорному кольорі розміром 1U придатний для установки в стійку.
| Виробник | Dahua |
|---|---|
| Тип відеореєстратора | HD-CVI, HD-TVI, AHD, XVR |
| Кількість каналів | 16 |
| Тип камер, що підключаються | аналогові, HD-CVI, HD-TVI, AHD, IP |
| Відео кодек | H.264 |
| Максимальна роздільна здатність | 1080p (1920x1080) |
| Аудіовходи | 1 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіо кодек | G.711 |
| Пошук відеозаписів | дата/час, детекція руху, по тревозі, посекундно (послідовно) |
| Резервне копіювання | USB-прилад, завантаження по мережі |
| Операційна система | Linux |
| Відеовиходи | VGA, HDMI |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080, 1280х1024, 1280х720, 1024х768 |
| Поділ екрана | 1 / 4 / 8 / 9 / 16 |
| Детекція руху | по кожному каналу |
| Тривожні входи/виходи | немає |
| Підключення до мережі | RJ-45 (10/100/1000 M) |
| Підтримка мобільних пристроїв | iPhone, iPad, Android |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Інтерфейси | 2 USB, RS-485 |
| Діапазон робочих температур | -10°C ~ +55°C |
| Вологість | 10 - 90 % |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | HD-CVI |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 3.08 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 11 395 ₴

