
Кронштейн для купольних камер Dahua PFB203W
- Немає в наявності
- Код: 00846
407 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Розміщувати купольну камеру на стелі не завжди зручно та можливо. Наприклад, у високих приміщеннях, на вулиці, при незвичайному дизайні будівлі та інших ситуаціях. Тоді допомагає PFB203W. Це фірмовий кронштейн Dahua, за допомогою якого пристрій монтується на стіні. Конструкція складається з алюмінію та SECC. Представляє собою компактний аксесуар білого кольору у вигляді козирка, з настінним кріпленням і наявністю поверхні для відеокамери. Також є спеціальний вихід для дроту, з відповідним простором усередині. Важить PFB203W 500 грам, але спокійно утримує важчі камери до 1 кг. Сумісний із більшістю ходових серій компанії. Може експлуатуватися всередині будівель та зовні. Стійкий матеріал частково захищає відеокамеру та її кабелі від пилу та вологи, що потрапляє зверху.
| Сумісний з серіями камер | D1A21, HDW1230 / тисячі чотиреста тридцять одна / 1531S, HDB4231 / 4431C-AS, EB5531 (-M / M12), HDBW1120 / 1320/1235 / 1435E-W, HDBW1230 / 1430E-AW |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній і SECC |
| Розміри | 160х122х76 мм |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 500г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 130 x 80 мм |
| Вага брутто | 0.594 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Загальні | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
- Ціна: 407 ₴

