
Кронштейн Dahua PFB204W
- Немає в наявності
- Код: 00849
407 ₴
- +380 (50) 249-08-74
PFB204W - універсальний всепогодний кронштейн, призначений для надійного та безпечного монтажу купольних камер Dahua. Сумісний з моделями кількох серій фірми. Виконує кріпильну, захисну та розподільчу роль. Мінімалістичний корпус виготовлений з матеріалу SECC та алюмінію. Підходить для використання у будь-яких погодних умовах. Застосовується як у приміщеннях, так і на вулиці. Завдяки конструкції кронштейна, що має настінне кріплення, стельові відеокамери можна розмістити на потрібній висоті в бажаному місці, навіть за відсутності стелі. Така конструкція корисна в об'ємних приміщеннях, ангарах та на відкритому просторі. PFB204W може розміщуватися на стінах, колонах та стовпах. Має водонепроникні властивості і виступає як дашок над пристроєм. Утримує 1 кілограм ваги.
| Сумісний з серіями камер | HDW1100 / 1220 / 1400R-VF, HDW4231 / 4431 / 4830EM-AS, HDW4231 / 4431/4631 / 4831EM-ASE |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній і SECC |
| Розміри | 160х122х76 мм |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 490г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 130 x 80 мм |
| Вага брутто | 0.594 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | У приміщенні |
| Маx нагрузка на кронштейн | 1 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення кронштейна | Кріплення для монтажу на стовп/балку |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 490 г |
| Висота | 76 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 122 мм |
- Ціна: 407 ₴

