
Розподільна коробка Dahua DH-PFA138
- Немає в наявності
- Код: 00859
777 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | алюміній |
|---|---|
| Розміри | Φ161x37 мм |
| Кріплення | G3/4” |
| Навантаження | 3 кг |
| Робоча температура | -40ºC~+60ºC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 37 x 161 x 161 мм |
| Вага брутто | 0.528 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Ширина | 161 мм |
- Ціна: 777 ₴

