
Кутовий кронштейн Dahua DH-PFA151
- Немає в наявності
- Код: 00863
888 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | SECC |
|---|---|
| Розміри | 243x170x138 мм |
| Навантаження | 10 Кг |
| Вага | 1700р |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 84 x 396 x 297 мм |
| Вага брутто | 2.625 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | Вуличне |
| Маx нагрузка на кронштейн | 10 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення кронштейна | Кріплення для монтажу камери відеоспостереження на кут |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1700 г |
| Висота | 138 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 888 ₴

