
Відеореєстратор мережевий IP 16-канальний до 12 Мп Dahua DHI-NVR2216-16P-I2
- Немає в наявності
- Код: 99-00009988
17 200 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NVR2216-16P-I2 - реєстратор Dahua Technology для 16 мережевих камер, що дозволяє вести цілодобовий моніторинг з покращеною системою контролю штучним інтелектом. Діє автоматичне сканування облич та захист периметра. Відеореєстратор має підтримку 4K-дозвіл і розрахований на потік 144Мбіт/с. Може вести багатоекранну трансляцію. Виробляє компресію відеозаписів, має порти PoE та одночасно працює з двома HDD по 10Тб. Є кілька тривожних тригерів, на які DHI-NVR2216 реагує та посилає сигнал. Зокрема, це зафіксований рух, втрата картинки або одна з подій IPC. Особи в реальному часі порівнюються з бібліотекою, що сягає 10,000 зображень. Можна завантажити нове та перевірити, чи не було цієї людини у кадрі на вже знятих матеріалах.
| Захист периметра (канали) | 1 реєстратором, 4 камерою |
|---|---|
| Розпізнавання облич (канали) | 1 реєстратором, 5 камерою |
| Режим розпізнавання облич | 6 атрибутів: стать; вікова група (6); окуляри; вирази (8); маска для рота; борода |
| SMD | 4 реєстратором, 6 камерою |
| IP камери | 16 |
| Вхідний потік | 144 Мбітс/с |
| Аудіо інтерфейси | RCA 1 вх/1 вих |
| Інтерфейси відео виходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Роздільна здатність відеовиходу | 4K |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9, 16 |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | AI вимкнено: 1-канальний 12MP 25 к/с; 1-канальний 8 МП при 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальний 4 МП 25 к/с; 6-канальний 1080p 25 к/с. AI включений: 1-канальний 8MP 25 к/с; 1-канальний 5MP 25 к/с; 2-канальний 4MP 25 к/с; 4 канали 1080p 25 к/с |
| Тривожні входи | 4 вх/2 вих |
| Tracking (тригерні події) | Виявлення руху; маскування приватності; втрата відео; сигналізація PIR; IPC сигналізація |
| Ethernet | 1 × RJ-45, 10/100/1,000 Мбіт/с |
| PoE порти | 16 (бюжет 130 Вт) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| USB | 1× передній USB2.0; 1 × задній USB2.0 |
| Живлення | 100-240В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 375 × 329.3 × 53 мм |
| Вага | 2.63 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 420 x 450 мм |
| Вага брутто | 4.158 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість вбудованих портів POE | 16 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 20 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 2.63 кг |
| Висота | 420 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 450 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 17 200 ₴



