
Козирок для купольних камер Hikvision DS-1250ZJ
- Немає в наявності
- Код: 00880
400 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дощезахисний вуличний козирок для серій купольних камер.
| Сумісний з серіями камер | DS-2CE5AD0T-VPIT3Z, DS-2CE5AD8T-VPIT3Z, DS-2CD43xx, DS-2CD21xx, DS-2CD11xx, DS-2CD27xx, DS-2CD17xx |
|---|---|
| Матеріал | Композитний волокно |
| Розміри | 264x152x190 мм |
| Вага | 200г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 270 x 190 мм |
| Вага брутто | 0.385 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 264 мм |
| Комплект для встановлення | Да |
| Матеріал | Алюміній |
| Застосування | Вуличне |
| Інструкція зі встановлення | Да |
| Тип пристрою | Кожух |
| Ширина | 152 мм |
- Ціна: 400 ₴

