
Камера відеоспостереження 25x PTZ 2Мп Dahua SD49225XA-HNR-S3 4.8-120mm
- Немає в наявності
- Код: 00941
7 141 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Завдяки потужному оптичному збільшенню та точному масштабуванню (панорама/нахил), PTZ камера забезпечує докладний контроль над великою площею. Камера оснащена матрицею з роздільною здатністю 2Мп і можливістю запису 1080p - 25 кадрів в секунду, 3-кратний оптичним зуммом. З характерних особливостей можна підкреслити швидке та плавне керування, високу якість зображення та гарний захист, що робить його більш відповідним під вимоги сучасних систем відеоспостереження.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 1/2.8" 2Megapixel CMOS
- Оптичне збільшення: 3x
- Starlight, WDR
- 25 кадрів/с - 1080p
- IVS
- PoE
- ІЧ підсвічування до 15 метрів
- IP66, IK08
Характеристики
| Модель DH-SD1A203T-GN | |
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8" 2Megapixel CMOS |
| Ефективні пікселі | 1920(H)x1080(V) |
| Швидкість затвора | 1/1 с - 1/30 000 с |
| ROM/RAM | 512Мб/128Мб |
| Система сканування | Progressive |
| мін. чутливість | 0.005 Люкс/F1.6(Колір), 0 Люкс з ІЧ |
| Відношення сигнал/шум | >50дБ |
| Ік підсвічування | до 15 м |
| Управління підсвічуванням | Авто/вручну |
| Кількість ІЧ діодів | 3 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | f=2.7-8,1 мм |
| Макс. апертура | F1.8 |
| Кути огляду | H: 105.6°-35.2° |
| Оптичне збільшення | 3х |
| Управління фокусом | авто / вручну |
| Close Focus Distance | 100мм-1000мм |
| Дистанція DORI | Виявлення: 100.4 м, спостереження: 40.2 м, розпізнавання: 20.1 м, ідентифікація: 10 м |
| PTZ | |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0 ° -355 °; нахил: 5 ° -90 °; |
| Ручне керування швидкістю | Горизонтально: 0.1 ° ~ 70 ° / с, Вертикально: 0.1 ° ~ 30 ° / с |
| Швидкість виклику передустановок | Горизонтально: 80 ° / с, Вертикально: 40 ° / с |
| Передустановки | 300 |
| Режим PTZ | 8 Tour |
| Налаштування швидкості | Орієнтована під людину / адаптована на швидкість |
| Вимкнення живлення | Автоматично відновлює до попередньої PTZ установки та стану об'єктива, після збою живлення |
| Бездіяльність системи | Активація попереднього встановлення / Сканування / Тур / Шаблон, якщо немає команди у вказаний період |
| Протоколи | DH-SD |
| Відео аналітика | |
| Автоматичне відстеження | ні |
| IVS | Детектор осіб, перетин лінії, вторгнення в зону, сканування об'єктів на предмет (зникнення / підкидання) |
| Відео | |
| Відео стиск | Н.265/H.264/Н.265+/H.264+ |
| Можливості потокової передачі | 3 потоки |
| Роздільна здатність зображення | 1080p(1920x1080), 720p(1280x720), D1(704x576/704х480), CIF(352х288/352х240) |
| Головний потік: | 1080p/720p – 25 кадрів/с |
| Додатковий потік 1: | D1/CIF – 25 кадрів/с |
| Додатковий потік 2: | 720p/D1/CIF - 25 кадрів/с |
| Управління бітрейтом | CBR/VBR |
| Швидкість передачі | Н.265/H.264: 448-8192Kbps |
| День ніч | Авто (ICR) / колір / ч-б |
| BLC режими | BLC / HLC / WDR (120dB) |
| Баланс білого | Авто / натуральний / вуличне освітлення / внутрішні освітлення / ручний |
| Gain Control | Авто / ручний |
| Придушення шуму | Ultra 3D/2D DNR |
| Детектор руху | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| EIS | ні |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Поворот кадру | 180 ° |
| Приватні маски | вкл/викл, 24 зони |
| Аудіо | |
| Стиснення | G.711a / G.711mu / G.726 / AAC |
| Мережа | |
| Ethernet | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Мережеві функції |
IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1 x |
| Відкриті протоколи | ONVIF, PSIA, CGI |
| Метод мовлення | Unicast / Multicast |
| Макс. користувачів | 20 |
| Web браузери | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Віддалена робота | Smart PSS, DSS |
| Смартфони | IOS, Android |
| Сховище | NAS, Local PC, мікро SD до 256Гб |
| Сертифікація | |
| Сертифікація |
CE: EN55032/EN55024/EN50130-4 FCC: Part15 subpartB,ANSI C63.4-2014 UL: UL60950-1+CAN/CSA C22.2, No.60950-1 |
| Інтерфейси | |
| Відеоінтерфейс | ні |
| RS485 | ні |
| Аудіо вх/вих | Вхід мікрофон / лінійний вхід, лінійний вихід |
| Тривожні вх/вих | ні |
| Загальне | |
| Електроживлення | DC 12В/1,5А, PoE (802.3af) |
| споживана потужність | 7,8 Вт, 10,5 Вт (ІК вкл.) |
| Робоча температура | -30°C ~+60°C |
| клас захисту | IP66, IK08 |
| Розміри | Ф 128x63 мм |
| Вага | 490г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 15 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 0.49 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 7 141 ₴









