
Камера відеоспостереження цифрова з мікрофономPTZ 4 мп Dahua DH-SD5A432XB-HNR 4.8-15
- Немає в наявності
- Код: 00948
40 330 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
PTZ КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA DH-SD5A432XB-HNR 4.8-154ММ 4МП WIZSENSE
WizSenseє серією продуктів і рішень для штучного інтелекту, в яких використовується незалежний чіп та алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам швидко діяти за певними цілями. Заснований на передових технологіях Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та всеосяжні продукти та рішення. Автоматично відфільтровує помилкові тривоги, викликані тваринами, рухом листя, яскравим світлом тощо. буд. Дозволяє системі виконувати вторинне розпізнавання цілей підвищення точності сигналів тривоги. Функція автотрекінгу управляє діями камери з панорамування, нахилу та масштабування, щоб автоматично відстежувати рухомий об'єкт і утримувати його в кадрі. Дія відстеження може запускатись вручну або автоматично за певними правилами. Після спрацювання правила камера може збільшувати масштаб і автоматично відстежувати певну мету.
Потужне оптичне збільшення та високоточний поворотно-похилий механізм дозволяють цій відеокамері вести спостереження у вуличних умовах на великих відстанях. Крім того, ця вона має виключно високу світлочутливість завдяки передовій технології Starlight, а наявність потужної ІЧ підсвічування робить її ідеальним вибором для роботи при слабкому освітленні. Ця PTZ-відеокамера має механічний інфрачервоний фільтр для отримання чіткого зображення при низьких рівнях освітленості та функцію WDR для роботи в умовах сильного засвічення.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця :1/2.8” 4 Megapixel STARVIS™ CMOS
- Чутливість:Колір: 0,005 лк при F1,6; Ч/Б: 0,0005 лк F1,6; 0 лк (ІЧ-підсвічування включене)
- Швидкість затвора: 1/1 - 1/30,000 с
- Підтримує: BLC, HLC, WDR
- Оптичне збільшення:32×
- Цифрове збільшення:16×
- Фокусна відстань: 4.8 – 154 мм
- Горизонтальний кут огляду: 55.81 ° -2.37 °
- Мережевий інтерфейс :RJ-45 (10/100 Base-T)
- Метод зберігання: NAS, FTP, microSD 256 Гб
- Інтерфейси тривоги: 2вх /1 вих
- Аудіо інтерфейси :1вх /1 вих двостороннє аудіо
- Дальність підсвічування: 150 м
- Виявлення руху/злому; виявлення звуку; виявлення відключення мережі; виявлення конфліктів ІР; визначення стану картки пам'яті; визначення обсягу пам'яті; виявлення виключення харчування
- Харчування :24 DC, 2.5 A
- PoE :802.3at
- Робоча температура: -40 °C - +70 °C
- Ступінь захисту: IP67; IK10; TVS 6000 В
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 лк при F1,6; Ч/Б: 0,0005 лк F1,6; 0 лк (ІЧ-підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D; 2D |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Оптичне збільшення | 32× |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Основні функції обробки | до 24 зон маскування, до 8 в одному кадрі |
| Фокусна відстань | 4.8 – 154 мм |
| Відстань фокусування | 0.8 -5.0 м |
| Кути огляду | Г: 55.81 ° -2.37 °; В: 31.92 ° -1.34 °; Д: 63.71 ° -2.71 ° |
| Апертура | F1.6-F4.0 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/3M/2M/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 2M/1.3M/720p 25 к/с |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264B; H.264M; H.264H |
| ROI | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS |
| Підтримка браузерів | IE7+, Chrome 42+, Firefox 52.0+, Safari |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T; CGI |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, FTP, microSD 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 2вх /1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1вх /1 вих двостороннє аудіо |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість діодів | 4 |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Виявлення об'єкта | 2124 м |
| Спостереження за об'єктом | 839 м |
| Розпізнавання об'єкта | 425 м |
| Ідентифікація об'єкта | 212 м |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1 ° / с-300 ° / с; Нахил: 0,1 ° / с-200 ° / с |
| Швидкість за передустановками | Панорамування: 400 ° / с; Нахил: 300 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| Тригери тривоги | Виявлення руху/злому; виявлення звуку; виявлення відключення мережі; виявлення конфліктів ІР; визначення стану картки пам'яті; визначення обсягу пам'яті; виявлення виключення харчування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 24 В DC, 2.5 A |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 22 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +70 °C |
| Ступінь захисту | IP67; IK10; TVS 6000 В |
| Розміри | 332 × Φ191 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 150 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 150 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 4.7 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 31.92 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 55.81 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 40 330 ₴

