
Камера відеоспостереження PTZ 2 мп Dahua DH-SD22204DB-GNY-W 2.8-12mm
- Немає в наявності
- Код: 00950
7 030 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA DH-SD22204DB-GNY-W 2.8-12MM 2МП 4X PTZ WIZSENSE WI-FI
Завдяки потужному оптичному зуму та точним можливостям панорамування та нахилу, ця серія камер забезпечує широкий діапазон спостереження та високу деталізацію. Він відображає зображення з роздільною здатністю 2 МП зі швидкістю 25 кадрів на секунду. Ці камери пропонують плавне керування та високоякісний захист, які дозволяють їм відповідати вимогам до відеоспостереження в малогабаритних об'єктах.
Технологія Dahua Starlight може забезпечити чітке яскраве відео в середовищі низького освітлення. Технологія Dahua Face Detection може розпізнавати обличчя на зображенні. З алгоритм глибокого навчання, технологія підтримує виявлення, відстеження, захоплення та вибір кращого зображення обличчя, а потім виведення знімка обличчя.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 1/2.8" CMOS
- Придушення шуму (DNR): 2D; 3D
- Оптичне збільшення: 4×
- Цифрове збільшення: 16×
- Фокусна відстань: 2.8 –12 мм
- Кути огляду: Г: 99.1 ° -31.9 °; В: 53.4 ° -18.0 °; Д: 117.7 ° -36.6 °
- Мережевий інтерфейс: RJ-45 (10/100 Base-T)
- Wi-Fi: 2.4GHz 802.11n; IEEE802.11b; 802.11g
- Спосіб зберігання: DMSS; FTP; Micro SD 512 Гб; NAS
- DWDR: Підтримує
- Defog: Підтримує
- Живлення: 12 В DC, 1 A
- PoE: 802.3af
- Потужність споживання: 2.7 - 4.8 Вт
- Робоча температура: -30 °C - +60 °C
- Ступінь захисту: IP66, IK10
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс F1.6, Ч/Б: 0,0005 люкс при F1,6 |
| Швидкість затвора | 1/1 -1/30 000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D; 3D |
| Оптичне збільшення | 4× |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Фокусна відстань | 2.8 -12 мм |
| Відстань фокусування | 1.5 м |
| Кути огляду | Г: 99.1 ° -31.9 °; В: 53.4 ° -18.0 °; Д: 117.7 ° -36.6 ° |
| Апертура | F1.6-F3.0 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Відео компресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG; Smart H.264+ |
| ROI | Підтримує |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | CGI; ONVIF (Profile S&G&T) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Wi-Fi | 2.4GHz 802.11n; IEEE802.11b; 802.11g |
| Метод зберігання | DMSS; FTP; Micro SD 512 Гб; NAS |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Виявлення об'єкта | 165 м |
| Спостереження за об'єктом | 65 м |
| Розпізнавання об'єкта | 33 м |
| Ідентифікація об'єкта | 16 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1 ° - 100 ° / с; нахил: 0.1 ° - 60 ° / с |
| Швидкість за передустановками | поворот: 100 ° / с; нахил: 60 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Залишені/зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| Аналіз поведінки | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 В DC, 1 A |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 2.7 – 4.8 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Розміри | 89 × Φ122 мм |
| Вага | 500 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 15 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 7 030 ₴



