
PTZ камера відеоспостереження 2 мп Hikvision DS-2DE5232W-AE
- Немає в наявності
- Код: 00951
38 611 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
PTZ КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION DS-2DE5232W-AE(T5) WITH BRACKETS 5-ДЮЙМОВИЙ 2 МП 32X DARKFIGHTER
HikVision DS-2DE5232W-AE(T5) – передова металева мережева DarkFighter PTZ камера відеоспостереження з двома мегапіксельною картинкою. Запис при двох мегапікселях йде в умовах збереження максимальної передачі кольору і гарантуванням відмінної деталізації. Отримання настільки приголомшливих результатів заслуга головним чином сучасної 1/2.8 дюймової матриці. Для цієї матриці властива відмінна світлочутливість, завдяки чому вона здатна надати картинку в умовах освітлення середовища аж до 0,005 люксів при кольоровому малюнку і 0,001 люксів при чорно-білій.
Запис можливий у трьох потоках. В основному при роздільній здатності 1920 на 1080 пікселів при частоті 25 кадрів в секунду, додатковому при роздільній здатності 704 на 576 пікселів при тих же 25 кадрах в секунду. Ще один потік пропонує запис у роздільній здатності 1920 на 1080 пікселів при 25 кадрах на секунду.
На функціональному озброєнні HikVision DS-2DE5232W-AE(T5) йде цілий арсенал, що включає підтримку BLC, HLC, WDR 120 дБ, 3DDNR, 24-і зони приватності, Defog. На особливу увагу заслуговує підтримка в роботі припинення лінії, вторгнення в область, виявлення залишених або зниклих предметів, виявлення аудіо винятків, ведення розпізнавання по обличчю. За допомогою цільових типів.
Поворот у ручному режимі допустимо від 0,1 до 250 градусів за секунду, нахил від 0,1 до 150 градусів за секунду. Поворот і нахил при попередньому встановленні становить 300 і 200 градусів в секунду відповідно.
Оптика HikVision DS-2DE5232W-AE(T5) при регульованому фокусі від 4,8 до 153,6 мм задає кут огляду відповідно в межах від 50,8 до 2,6 градусів. У підтримці 32-кратне оптичне та 16-кратне цифрове збільшення. За такої оптики гарантовано виявлення об'єкта в зоні до 1600 метрів, спостереження в зоні до 634 метрів, розпізнавання в зоні до 320 метрів та ідентифікація до 160 метрів.
Середовища інтерфейсів Ви знайдете вхід і вихід по аудіо сигнал, два входи та один вихід під тривогу.
Живлення HikVision DS-2DE5232W-AE(T5)виробляється напругою 24 Вольти. У підтримці технологія PoE (802.3at). Потужність споживання трохи більше 20 Ватт.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Об'єктив з 32 -кратним оптичним зумом, камера пропонує більше деталей з великим оглядом;
- Може широко використовуватися в найрізноманітніших місцях, таких як річки, автомобільні дороги, залізниці, аеропорти, площі, парки, мальовничі місця та майданчики;
- 1/2,8" CMOS з прогресивною розгорткою;
- Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП ;
- Відмінні характеристики при слабкому освітленні завдяки технології DarkFighter ;
- 32-кратний оптичний зум та 16-кратний цифровий зум дозволяють знімати крупним планом види на великій території;
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR, усунення запотівання, зональний фокус;
- 24В змінного струму та PoE (802.3at);
- Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265м;
- Водо- та пиленепроникність ( IP66 ) та антивандальний захист ( IK10 ).
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC увімк.); Ч/Б: 0,001 лк (F1.6, AGC вкл.) |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 з |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 32x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що настроюється. |
| Фокусна відстань | 4.8 – 153.6 мм |
| Кути огляду | Г: 50,8 ° - 2,6 °, В: 29,4 ° - 1,5 °, Д: 57,4 ° - 3 ° |
| Апертура | F1.6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1 ° - 250 ° / с; нахил: 0.1 ° - 150 ° / с |
| Швидкість за передустановками | поворот: 300 ° / с; нахил: 200 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Розпізнавання об'єкта | 320 м |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримка |
| Defog | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід та вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені/зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| живлення | 24 В AC |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ø 220 × 280 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 585 x 330 мм |
| Вес брутто | 7.7 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 38 611 ₴




