
PTZ камера відеоспостереження Hikvision DS-2DE7A245IX-AE/S1
- Немає в наявності
- Код: 009545
64 007 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
PTZ КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION DS-2DE7A245IX-AE/S1 2МП 45× ІЧ SPEED DOME
Hikvision DS-2DE7A245IX-AE/S1 - вулична IP SpeedDome камера відеоспостереження з двомегапіксельним форматом зйомки та 45-кратним збільшенням. За серце камери зійшла чудова 1/2.8 дюймова матриця CMOS з прогресивною системою сканування. Ця матриця може похвалитися пристойним рівнем мінімальної світлочутливості (0.005 Люкс вдень і 0,0005 Люкса вночі), що дозволяє вести зйомку в середовищі з недостатнім освітленням. Також камера має вбудоване інфрачервоне підсвічування для підтримки нічної відеозйомки. Ефективність дії підсвічування усі 200 метрів. Вбудований в камеру об'єктив має широкий діапазон фокусної відстані від 4 до 180 міліметрів. Кут огляду відповідно змінюється у діапазоні від 70,3 до 1,8 градусів.
Функціонал камери включає режим день/ніч, DWDR, авто баланс білого, компенсація зустрічного засвічення, 3D DNR, Defog. На борту функції відеоаналітики: виявлення вторгнень, виявлення аудіо, перетин лінії.
Поворот камери допустимий на швидкості 240 градусів за секунду при попередньому встановленні і 0,1-160 градусів за секунду при ручному керуванні. Нахил йде на швидкості в діапазоні від 0,1 до 120 градусів за Цельсієм при ручному режимі і 100 градусів за секунду при попередньому встановленні. Максимум можлива організація до 300 передустановок, 8 маршрутів. За підтримки пропорційне збільшення.
На додаток камера Hikvision DS-2DE7A245IX-AE/S1 має аудіо вхід/вихід, два тривожні входи та один вихід. Протоколи: ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK.
Для живлення потрібне джерело зі змінною напругою 24В. При цьому в підтримці технологія живлення Hight-PoE (802.3af), що дозволяє вести постачання через ту ж кручену пару що відеосигнал. Також у підтримці Hi-PoE, 1.41 A. Потужність споживання до 40 Ватт.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 1/2,8-дюймовий CMOS сенсор із прогресивною розгорткою
- Роздільна здатність до 1920 × 1080 при 60 кадрах в секунду
- Відмінна продуктивність при слабкому освітленні завдяки технології Powerby-DarkFighter
- 45-кратний оптичний зум
- 16-кратний цифровий зум
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR
- Захист від запітніння, EIS, фокус та експозиція по зонах
- ІЧ підсвічування до 200 м
- Живлення від 24 В змінного струму та Hi-PoE
- Підтримка стиснення відео H.265+/H.265
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC вкл.); Ч/Б: 0,0005 лк (F1.6, AGC вкл); 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 45× |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що настроюється. |
| Фокусна відстань | 4 – 180 мм |
| Відстань фокусування | 10 – 1500 мм |
| Кути огляду | Г: 70,3 ° - 1,8 °; В: 42,2 ° - 1,0 °; Д: 78,3 ° - 2,1 ° |
| Апертура | F1.6 - F4.95 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | Поддерживает |
| Підтримка браузерів | IE 8-11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+, Edge 16.16299+, Safari 11+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | ANR, Dual-VCA, Micro SD до 256 Гб, NAS |
| Інтерфейси тривоги | 2вх /1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 200 м |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1 ° / с-160 ° / с; Нахил: 0,1 ° / с-120 ° / с |
| Швидкість за передустановками | Панорамування: 240 ° / с; Нахил: 100 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Виявлення об'єкта | 2344 м |
| Спостереження за об'єктом | 930 м |
| Розпізнавання об'єкта | 469 м |
| Ідентифікація об'єкта | 234 м |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід та вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені/зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| живлення | 24 В AC, 3.0 |
| PoE | Hi-PoE, 1.41 A |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000 В |
| Розміри | Φ 220 × 354 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 500 x 290 мм |
| Вага брутто | 8.074 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 200 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 200 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 4.5 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 42.2 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 73.3 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 64 007 ₴


