
PTZ камера відеоспостереження 4 мп Hikvision DS-2DE5425IW-AE
- Немає в наявності
- Код: 00959
22 268 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Hikvision DS-2DE5425IW-AE дозволяє швидко та якісно відтворювати кольорові зображення в умовах низького освітлення з низьким рівнем освітленості до 0,005 Люкс (колір). Вбудований з 1/2.5-дюймовим CMOS-чіпом з прогресивною розгорткою, він дозволяє робити реальну роздільну здатність WDR (120 дБ) і 4 Мп в реальному часі. Завдяки об'єктиву з оптичним зуммом 25× камера пропонує докладнішу інформацію про великі області.
Ця серія камер може використовуватися для широкого спектру високої чіткості, таких як річки, ліси, дороги, залізниці, аеропорти, порти, площі, парки, мальовничі місця, станції, великі майданчики і т.д.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 1/2.5" Progressive Scan CMOS
- 2560x1440
- 25x оптичне збільшення, 16х цифрове збільшення
- Чутливість: Колір: 0.005 Люкс (F1.6 AGC вкл) Ч/б: 0.001 Люкс (F1.6, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR, Defog, EIS, Регіональна експозиція, Регіональний фокус
- Ік підсвічування до 150 метрів
- AC 24В, Hi-PoE
- Підтримує відеостиснення H.265+/H.265
Характеристики
| Камера | |
| Матриця | 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір: 0.005 Люкс (F1.6 AGC вкл) Ч/б: 0.001 Люкс (F1.6, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Об'єктив: | 4.8-120 мм, 25х оптичне збільшення |
| Швидкість збільшення: | 3,6с |
| Кути огляду: | Горизонтальний: 59.5 ° - 2.6 °; вертикальний: 35.7°-1.5°, по-діагоналі: 66.6°-3.0° |
| мін. робоча відстань: | 10-1500мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6~F3.5 |
| Режим фокусування | Авто / напівавтоматичний / ручний |
| WDR | 120дБ |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / У приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Посилення | Автоматичний / Ручний |
| День ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 24 програмованих приватних зон |
| Поворот та нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -15 ° ~ 90 ° |
| Швидкість повороту | Вручну: 0.1 ° - 120 ° / с, По попередньому встановленню: 120 ° / с |
| Швидкість нахилу | Вручну: 0.1 ° - 80 ° / с, По попередньому встановленню: 80 ° / с |
| Пропорційне збільшення | Підтримує |
| Попер. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| 3D-позиціонування | Підтримує |
| Показ PTZ-позиції | Підтримує |
| Попередня заморозка | Підтримує |
| Розклад завдань | Попереднє встановлення / Патрулювання / Модель поведінки / Періодичне сканування / Панорамний огляд / Перезавантаження / Активація тривоги |
| Режим перегляду | Попереднє встановлення / Патрулювання / Модель поведінки / Періодичне сканування / Панорамний огляд |
| Smart Особливості | |
| Основна подія | Виявлення руху, виявлення несанкціонованого доступу, виняток |
| Smart подія | Виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід та вихід у зону, крадіжка багажу, видалення об'єкта |
| Smart запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual-VCA |
| ROI | Основний потік, додатковий потік та третій потік відповідно підтримують чотири фіксовані області |
| ІЧ підсвічування | |
| Дальність | 150 м |
| Smart ІЧ | Підтримує |
| Стандарти стиснення | |
| Відеостиснення |
Основний потік: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Додатковий потік: H.265/H.264/MJPEG 3-й потік: H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль / Основний профіль / Високий профіль |
| H.264+ | Підтримує |
| Тип H.265 | Базовий профіль / Основний профіль / Високий профіль |
| H.265+ | Підтримує |
| Відео бітрейт | 32 Кб/с - 16384 Кб/с |
| SVC | Підтримує |
| Зображення | |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (2560x1440, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720), 50к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640х480, 352х288) |
| Частота кадрів (3-й потік) | 25к/с. |
| Поліпшення зображення | HLC / BLC / 3D DNR / Defog / EIS / Регіональна експозиція / Регіональний фокус |
| Інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс | RJ45 10 M/100 M Ethernet, Hi-PoE |
| Мережа | |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | До 32 користувачів. 3 рівня: адміністратор, оператор та користувач |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ID та PW); Аутентифікація хоста (MAC-адреса); HTTPS-шифрування; Управління доступом до мережі на базі портів IEEE 802.1x; Фільтрування IP-адрес |
| Сховище | Вбудований слот для карт пам'яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC, до 256 ГБ; NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| Клієнт | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Загальне | |
| Підтримка веб-браузерів |
IE 8-11, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0 - 51 |
| Робочі умови | -30 °C – 65 °C, вологість <90% |
| Джерело живлення | AC 24 В, Hi-PoE, 30Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4000В |
| Розміри | Ф 208x345 мм |
| Вага | 3,3 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 150 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 150 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3.3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 35.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 59.5 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 22 268 ₴

