
Відеореєстратор мережевий IP Hikvision DS-7104NI-Q1/4P( C) 4-канальный PoE
- Немає в наявності
- Код: 99-00019963
4 945 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Hikvision DS-7104NI-Q1/4P(C) - це 4-канальний IP-відеореєстратор з підтримкою передачі живлення по PoE та Smart-функціями. До відеореєстратора можна підключити до 4 IP-відеокамер, з максимальною роздільною здатністю 4 Мп. Пропускна здатність відеореєстратора на вхід - 40 Мбіт/с, і вихід - 60 Мбіт/с.
Запис може вестись з такими дозволами: 4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF. Відтворення: 2 канали з роздільною здатністю 4 MP або 4 канали - 1080p.
Для відтворення відео на моніторах або інших мультимедійних пристроях є паралельні інтерфейси: 1×HDMI, 1×VGA з підтримкою максимальної роздільної здатності - 1920x1080.
Також, відеореєстратор підтримує функцію передачі живлення PoE – має 4 PoE інтерфейси RJ-45 10/100 Mbps. Потужність PoE-портів – ≤ 36 Вт. Підтримувані стандарти – EEE 802.3 af/at.
Відеореєстратор обладнаний двома USB-портами 2.0 – для керування налаштуваннями, підключення зовнішніх накопичувачів та периферійних пристроїв.
Hikvision DS-7104NI-Q1/4P(C) має мережний інтерфейс RJ-45 10/100 Мбіт/с, який забезпечує доступ до мережі та дозволяє переглядати відео в режимі реального часу або з архіву. Для зберігання відео можна використовувати 1 SATA диск, об'ємом до 6 Тб.
Для живлення пристрою необхідно джерело DC 48 B/1 А. Максимальне споживання - ≤ 10 Вт.
ОСНОВНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ HIKVISION DS-7104NI-Q1/4P(C)
IP-відеореєстратор Hikvision DS-7104NI-Q1/4P(C) призначений для роботи у складі систем відеоспостереження за невеликими територіями та будинками, наприклад, приватними будинками, квартирами, невеликими магазинами, а також для інших варіантів малого бізнесу та об'єктів, за якими необхідна можливість віддаленого перегляду зображення із камер спостереження.
ОСОБЛИВОСТІ HIKVISION DS-7104NI-Q1/4P(C)
Відеореєстратор DS-7104NI-Q1/4P( C) підтримує роботу з розумними відеокамерами та дозволяє налаштовувати такі функції як перетин лінії та виявлення вторгнень, розумний пошук виділеної області на відео та інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відеоаналітики.
Відеореєстратор виконує автоматичний пошук та додавання мережевих камер після активації пристрою.
Для зручного керування мережею підтримується програма від виробника Hik-Connect.
Відео обробляються кодеком стиснення H.265+, який зменшує розмір відео, зберігаючи його високу якість.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- IP-камери: 4, до 4 Мп;
- Підтримка дозволів: 4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF;
- Пропускна спроможність: 40 Мбіт/с;
- Відеоінтерфейси: 1×HDMI, 1×VGA;
- Пам'ять: 1хSATA HDD до 6 Тб кожен;
- Мережа: 1xRJ-45 10/100 Mbps;
- PoE: 4×RJ-45 10/100 Mbps;
- Потужність PoE: 36 Вт;
- Інтерфейси: 2×USB 2.0;
- Живлення: DC 48 В;
- Робоча температура: -10 ° C ~ +55 ° C;
- Розміри: 200х200х48 мм;
- Вага: ≤ 1 кг (без HDD).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 4 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 6000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 4 945 ₴


