
Турнікет ZKTeco MTS1000 TOP-01
- Немає в наявності
- Код: 00999
24 024 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турнікет-трипод MTS1000 TOP-01 з одиночною смугою руху для швидкого проходу та надійного вхідного контролю.
Бренд: ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛ
- Двоспрямований турнікет із функцією антипаніка
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності
- Можливість аварійного відкриття за допомогою ключа
- Легкий і простий процес встановлення
- Висока пропускна здатність
- Корпус із неіржавкої сталі SUS304
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу та/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Пропускна здатність: макс. 25 челов./хв. (у разі встановлення зчитувача карток), макс. 20 чел./хв. (у разі встановлення зчитувача пальців)
Аварійний режим (антипаніка): є
Встановлення: внутрішня / зовнішня (під укриттям)
Світлодіодний індикатор: є
Наработка на отказ: 2 млн проходів
Живлення: AC110В/220В, 50/60Гц
Споживана потужність: робочий режим 40 Вт, очікування 10 Вт
Ширина проходу: 478 мм
Площа тумби: 250х138 мм
Робоча температура: -28°C - +60°C
Матеріал: неіржавка сталь
Розміри: 798х750х950 мм, 380х450х1150 мм паковання
Вага: 35 кг нетто, 40 кг брутто
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напрацювання на відмову | 1000000 циклів |
| Пропускна здатність | 30 чол/хв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Тип пристрою | Трипод звичайний |
| Ширина проходу | 600 мм |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально), Пульт управління |
| Загальні | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 1008 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 480 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -28 град. |
| Напруга | 18 В |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 24 024 ₴

