
Турнікет-трипод ZKTeco TS1022 Pro з контролером, зчитувачем відбитку пальця і RFID карт
- Немає в наявності
- Код: 001007
40 807 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Турнікет-трипод TS1022 Pro з контролером і вбудованим зчитувачем відбитків пальців і RFID карт з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
Бренд: ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛ
- Двоспрямований турнікет з функцією антипаніка
- Вбудований зчитувач відбитків пальця і RFID-карт доступу
- Пропуск відбувається за допомогою сканування відбитку пальця, зчитувача карток (будь-якого типу), дистанційного керування через пульт або радіобрелок
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності
- Низьке енергоспоживання
- Легкий і простий процес встановлення
- Простота в обслуговуванні і експлуатації
- Корпус з нержавіючої сталі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Пропускна здатність: макс. 30 чол. / хв., 25 чол. / хв. за відбитком пальця
Зчитувач карт: EM-Marine
Пам'ять: 3000 відбитків, 30000 RFID карт
Ємність журналу: 100000 записів
Аварійний режим (антипаніка): є
Встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям)
Світлодіодний індикатор: є
Напрацювання на відмову: 1 млн. проходів
Живлення: AC110В/220В, 50/60Гц
Споживана потужність: увімкнення 68 Вт, очікування 15 Вт, відчинення 60 Вт
Клас захисту: IP54
Ширина проходу: 520 мм
Площа проходу: 520 х 800 мм
Робоча температура: -28°C - +60°C
Робоча вологість: 5-85%
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри: 520 x 280 x 985 мм
Вага: 34 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напрацювання на відмову | 1000000 циклів |
| Пропускна здатність | 30 чол/хв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Тип пристрою | Трипод звичайний |
| Ширина проходу | 520 мм |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально), Пульт управління |
| Загальні | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 985 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 520 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -28 град. |
| Напруга | 68 В |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 40 807 ₴

