
Турнікет повнозростовий ZKTeco FHT2300
- Немає в наявності
- Код: 001014
175 200 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повнозростовий турнікет FHT2300 для системи контролю доступу.
Бренд: ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛ
- Повнозростовий турнікет з напівавтоматичним механізмом
- Функція антипаніка
- Світлодіодна індикація проходу
- Налаштування за допомогою системного меню
- Модульний дизайн
- Простота в обслуговуванні і експлуатації
- Корпус з нержавіючої сталі SUS304
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитку пальця, лічильника проходів (купуються окремо)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Пропускна здатність: макс. 30 чол. / хв.
Аварійний режим (антипаніка): є
Встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям)
Світлодіодний індикатор: є
Напрацювання на відмову: 2 млн. проходів
Принцип відчинення: обертання
Живлення: AC110В/220В, 50/60Гц
Ширина проходу: 580 мм
Площа, що займає турнікет: 1400х1395 мм
Робоча температура: -28°C - +60°C
Ступінь захисту: IP54
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри: 1400х1395х2220 мм
Вага: 200 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напрацювання на відмову | 2000000 циклів |
| Пропускна здатність | 30 чол/хв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Тип пристрою | Роторний повноростовий |
| Ширина проходу | 580 мм |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально), Пульт управління |
| Загальні | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 2220 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -28 град. |
| Напруга | 50 В |
| Ширина | 1395 мм |
- Ціна: 175 200 ₴

