
Зчитувач вуличний EM-Marine ZKTeco KR1000 дальньої дії до 80 см
- Немає в наявності
- Код: 001080
5 621 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Вуличний зчитувач використовується як складаний пристрій систем обмеження доступу на платних парковках, підземних паркінгах, стоянках тощо.
Завдяки великій дистанції зчитування, водієві немає необхідності перед в'їздом/виїздом з території виходити з автомобіля, щоб піднести карту до зчитувача. При в'їзді в зону дії вуличного зчитувача KR1000, автоматично буде виконано зчитування інформації з proximity карти EM-Marine, яку можна закріпити на лобовому склі автомобіля, що дозволить проїзд – дасть команду виконавчому пристрою системи контролю доступу – наприклад, відчинить ворота або шлагбаум.
Сумісність
Зв'язок зчитувача з контролерами доступу здійснює по протоколу Wiegand 26bit.
Живлення вуличного зчитувача для систем контролю доступу складає DC 10-15 В зі споживанням до 300 мА.
Корпус і встановлення
Міцний корпус зчитувача з високим ступенем всепогодного захисту IP65, призначений для встановлення як всередині, так і зовні приміщень. Колір корпусу – чорний.
Габаритні розміри вуличного зчитувача ZKTeco KR1000 - 240 х 235 х 35 мм.
Технічні характеристики KR1000
Стандарт карт: Em-Marine
Робоча частота: 125 КГц
Дальність зчитування: 80 см з картками ZKTEco ID card EM-Marine
Інтерфейс підключення до контролеру: Wiegand 26 біт
Живлення: DC 10-15 В
Діапазон робочих температур: -20°C - + 55°C
Споживання: 300 мА
Ступінь захисту: IP65
Матеріал корпусу: ABS пластик
Розміри: 240 х 235 х 35 мм
Вага: 1300 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 80 см |
| Застосування | Вуличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 240 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 300 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 5 621 ₴

