
Електромагнітний замок YM-60N для системи контролю доступу
- Немає в наявності
- Код: 001082
665 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
YM-60N – накладний електромагнітний замок із силою утримання до 60 кг на розрив. Компанія-виробник Yli Electronic. Призначений для внутрішньої установки на шафах.
Електромагнітний замок встановлюється на дверну коробку, планка у відповідь – на двері. При подачі живлення (DC12V/DC24V) – замок примагнічує планку у відповідь, надійно замикаючи двері. За відсутності живлення – замок відкривається, що відповідає вимогам протипожежної безпеки. Для компенсації бавовни при зачиненні дверей, на планці у відповідь передбачена гумова прокладка.
Електромагнітні замки використовуються як виконавчі пристрої в системах контролю та управління доступу (СКУД). Найчастіше встановлюються на вхідні двері в під'їздах, офісах, банках, бізнес-центрах та інших приміщеннях.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Сила утримання: 60 кг
- Матеріал корпусу: анодований алюміній
- Матеріал частини у відповідь: цинк
- Живлення: DC12V | DC24V (перемикається перемичкою на замку)
- Споживання: 12V/160mA | 24V/80mA
- Розміри: замок із кріпильною планкою: 80х36.5х22.4мм; планка у відповідь: 75х32х10мм
Характеристики
| Тип виробу: | електромагнітний замок |
| Спосіб встановлення: | накладний |
| Сила утримання: | 60 кг |
| Датчик стану дверей: | ні |
| Таймер затримки: | ні |
| Світлодіодна індикація: | ні |
| Зумер: | ні |
| Живлення: | DC12V/DC24V |
| Робоча температура: | -10°C ~ +55°C |
| Комплектація: | замок з кріпильною планкою, планка у відповідь, кріпильний комплект |
| Матеріал: | замок: анодований алюміній, планка замку у відповідь: цинк |
| розміри: | замок: 80х36.5х24.1 мм, планка у відповідь 75х32х10 мм |
|
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Дерев'яні двері, Скляні двері |
| Клас захисту замку | 4 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Додаткові | |
| Індикація відкриття/закриття | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вандалозахист | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Консоль з клавішами | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Майстер-ключ | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
- Ціна: 665 ₴

