
Настільний USB зчитувач-кодувальник ZKTeco CR60W карток Mifare
- Немає в наявності
- Код: 001087
2 154 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CR50W/60W - настільний USB енкодер карт Mifare 1K и 4K 13.56МГц для готельних систем ZKTeco.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Працює із замками ZKTeco серії LH
- Дальність зчитування: 3 см
- Інтерфейси зв'язку: USB
- Напруга живлення: DC 5 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 3 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | USB 2.0 Type A Plug, Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 70 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 154 ₴

