
Зчитувач EM-Marine ZKTeco ProID40WE вологозахищений
- Немає в наявності
- Код: 001092
683 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЛИВОСТІ
- Висока стабільність і енергоефективність.
- Світлодіодна лампа.
- Регульований вихід Wiegand (26 або 34 біти).
- Водонепроникна конструкція, що підходить для внутрішніх або зовнішніх застосувань.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Спосіб встановлення: накладний.
- Частота: 125 кГц.
- Дальність зчитування: 5 см.
- Час зчитування: менше 300 мс.
- Тип карт / брелоків: Em-Marine.
- Вхідний порт:
- зовнішній LED контроль;
- зовнішній зумер контроль.
- Вихідний формат: Wiegand 26 біти або 34 біти (налаштовується).
- Живлення: DC 7-13 В.
- Струм споживання: менше 80 мА.
- Класс захисту: IP65.
- LED:
- блимаючий білий у режимі очікування;
- червоний і зелений.
- Температура експлуатації: -20ºC ~+65ºC.
- Вологість: 10% ~ 90% без конденсату.
- Розмір: 116 x 75 x 15 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 116 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 80 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 683 ₴

