
UHF-зчитувач настільний ZKTeco UR20RW-E для зчитування і запису карт і міток стандарту UHF 865-868 МГц
- Немає в наявності
- Код: 001129
10 585 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UR10RW-E - безконтактний настільний зчитувач для зчитування та запису карт і міток формату UHF RFID в системах контролю доступу.
ОСОБЛИВОСТІ
- Підтримує читання і запис
- Сумісність з мітками сімейства EPC global UHF Class1 Gen 2 і стандарту ISO 18000-6C на частоті 865~868MHz МГц
- Просте підключення без драйверів завдяки Plug&Play інтерфейсу
- Живлення від USB
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Карти, що підтримуються: UHF мітки, UHF карти
Робоча частота: 865 - 868 МГц
Дальність зчитування: 5 см
Протокол інтерфейсу: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
Живлення: від USB 5 В, 300 мА
Робоча температура: -10°C ~+60°C
Габаритні розміри: 107 х 107 х 23 мм
Довжина USB кабелю: 1.5 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | У приміщенні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand, RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | iCLASS, Mifare, ISO/IEC 18000-6 |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 107 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Живлення в режимі очікування | 300 мА |
| Напруга | 5 В |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 10 585 ₴

