
Зчитувач EM-Marine і QR-кодів з клавіатурою ZKTeco QR600-VK-E вологозахищений
- Немає в наявності
- Код: 001137
3 738 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач QR600-VK-E використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета і передавати його контролеру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стандарт: EM-Marine 125 кГц
- QR сканер: QR, Data Matrix, PDF417, GS1 Databar, Code 128 / EAN128, UPC / EAN, Codabar, Code 39 / Code 93
- Дальність зчитування: QR-код 5 см, EM-Marine 4 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand, RS485
- Живлення: DC 12 В
- Розміри: 138х58х16 мм
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач ZKTeco QR600-VK-E монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечити легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
КОРПУС
Корпус зчитувача QR600-VK-E виконаний з металу. Клас захисту IP65 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур (-20°C ~ +60°C).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Wiegand, RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine, I-Code I |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 138 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 80 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 3 738 ₴

