
USB-зчитувач ZKTeco QR10X для зчитування QR кодів
- Немає в наявності
- Код: 001142
2 248 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач QR10X використовується в системах контролю та управління доступом. Прилад здатний ідентифікувати всі загальні QR-коди та штрих-коди як на мобільних пристроях, так і на друкованих матеріалах.
Особливості
- підтримка зчитування QR-кодів всіх популярних відкритих форматів
- ивикористовується провідна міжнародна інтелектуальна система розпізнавання графіки з високою здатністю розпізнавання та високою швидкістю розпізнавання
- конфігурування пристрою через USB-інтерфейс
Технічні характеристики
- Робоча напруга: USB 5 В или 3,3 В
- Робочий струм: 200 мА
- Струм у режимі очікування: 100 мА
- Світловий індикатор: біле світло
- Тип попередження: зумер
- Однооб'єктивна камера
- Електростатичний розряд: рівень 2
- Електромагнітна сумісність: клас B
- Ступінь захисту: IP55
- Робоча температура: від 10°C до 50°C
- Робоча вологість: від 20% до 90%
- Температура хранения: від -40°C до 80°C
- Робочий тиск: від 86 кПа до 106 кПа
- Розміри: 49 x 44 x 20.1 мм
- Розміри області сканування: 15.24 x 20.32 мм
Монтаж пристрою
Зчитувач ZKTeco QR10X монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечити легкий та безперешкодний доступ карт та брелоків до пристрою.
Корпус
Корпус зчитувача QR10X виконаний із міцного пластику. Чорний колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр..
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 1 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | USB 2.0 Type A Plug, Wiegand, RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | I-Code I |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 49 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Живлення в режимі очікування | 100 мА |
| Напруга | 5 В |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 2 248 ₴

