
Універсальний зчитувач U-Prox SL mini
- Немає в наявності
- Код: 001148
2 470 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний зчитувач U-Prox SL mini серії SmartLine (SL), з можливістю програмування, разом з застосунком U-Prox Mobile ID и мобільними ідентифікаторами U-Prox BLE ID дозволить будь-якій системі контролю доступу використовувати смартфони як облікові дані в СКД.
Зчитувач підтримує ідентифікатори різних стандартів - U-Prox BLE ID по BLE и NFC, 125кГц (ASK, FSK) и 13.56 МГц (Mifare и Mifare Plus), має мультистандартні вихідні інтерфейси, різні режими роботи з BLE (Bluetooth Low Energy) і роботу з шифрованими картками Mifare (закриті системи). Працює з картками Mifare Plus в режимі безпеки SL3.
Бренд: ITV.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Велика кількість підтримуваних ідентифікаторів: EM-Marine, Mifare, Mifare Plus, U-Prox BLE ID по NFC/BLE
- Вихідні інтерфейси: Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біти, Wiegand auto, Touch Memory, RS232 і RS PRO (шифрований)
- Ідентифікація зі смартфона за допомогою мобільного застосунка і робота з цифровим персональним ідентифікатором U-Prox BLE ID
- Просте підключення до вже встановлених або нових систем контролю доступу та інтеграція з різними системами за протоколами RS232 / RS PRO
- Легке налаштування за допомогою мобільного застосунка, починаючи від індикації і закінчуючи режимами шифрування
- Зручна конструкція і привабливий дизайн: працює при широкому температурному діапазоні, легко монтується
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Зчитувач читає:
- мобільні ідентифікатори U-Prox BLE ID по NFC
- мобільні ідентифікатори U-Prox BLE ID по BLE (0.1 - 15 м)
- карти Mifare Classic і Mifare Plus в режимі SL1
- карти Mifare Plus в режимі SL3
- карти 125 KHz ASK і FSK (Em-Marine і інші виробники)
Зчитувач «розуміє» банківські картки - технології PayPass і PayWave
Смартфон як ідентифікатор
- технології NFC і BLE надають високий рівень безпеки
- ідентифікатор U-Prox BLE ID прив'язаний до мобільного пристрою
- ідентифікатор зберігається в контейнері, зашифрованому 256-бітовим ключем
- контейнер з ідентифікатором передається по BLE або NFC за допомогою кріпто- і імітоустойчівого протоколу
- технологія BLE надає можливість читання поблизу і на далекій відстані (до 15 м)
РЕЖИМИ РОБОТИ
- Двері-Proximity. Дальність зв'язку 10-20 см, зчитувач активується за допомогою датчика присутності. Рекомендований для двосторонніх точок проходу і турнікетів
- Двері. Дальність зв'язку до 60 см. Пристрій для читання завжди активний
- Шлагбаум. Дальність зв'язку від 1 до 12 м. Пристрій для читання завжди активний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ U-Prox SL mini
- Типи ідентифікаторів: U-Prox BLE ID по BLE, 2.45 ГГц; Mifare, 13.56 МГц; U-Prox BLE ID по NFC, 13.56 МГц; ідентифікатори 125 кГц (ASK и FSK)
- Вихідні інтерфейси: Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біти, Wiegand auto і Touch Memory
- Дальність зчитування: NFC, Mifare і 125 кГц - до 4 см, BLE - регулюється від 10 см до 15 м
- Живлення: +9…+16 В
- Клас захисту: IP65
- Робоча температура: -40°С…+60°С
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розміри / вага: 80х45х12.5 мм / 70 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 12 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | RS-232, Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine, RFID, Proximity, Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 12.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 80 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 2 470 ₴

