
Зчитувач EM-Marine вологозахищений ATIS PR-08 EM-W (black)
- Немає в наявності
- Код: 001157
342 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач PR-08 EM-W (black) використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета і передавати його контролеру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стандарт: EM-Marine 125 кГц
- Дальність зчитування: 10 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand 26/34
- Індикація доступу: звукова / світлова
- Живлення: DС 9-16 В
- Струм споживання: 30 мА
- Габаритні розміри: 110х48х21 мм
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач PR-08 EM-W (black) монтується на рівній поверхні за допомогою кронштейна. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинна забезпечити легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
КОРПУС
Корпус зчитувача PR-08 EM-W (black) виконаний з міцного пластику. Клас захисту IP68 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від попадання пилу, а також стійкість до перепадів температур (-45°C ~ +60°C).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 10 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 105 г |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 30 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 48 мм |
- Ціна: 342 ₴

